top of page


Pasaules līmeņa finanšu instrumentu tirdzniecības tiešsaistes apmācību kursi latviešu valodā.

Ieguldi savās zināšanās
tagad, lai pelnītu visu mūžu.
 

 

Iepazīsties ar visaptverošākajiem un advancētākajiem finanšu instrumentu tirdzniecības
tiešsaistes apmācību kursiem latviešu valodā.

 

Mēs garantējam, ka apmācības finanšu instrumentu tirdzniecībā šādā līmenī nepiedāvā neviens cits.


Finanšu Instrumentu Tirdzniecības Meistarklase
FITI bāzes piedāvājuma video apmācību kurss

PIRMSPIEDĀVĀJUMA ATLAIDE SPĒKĀ, IEGĀDĀJIES TAGAD!
 

KAS IR IEKĻAUTS
STANDARTA PLĀNS
ELASTĪGAIS PLĀNS
1. PILNS FITM tiešsaistes kurss
X
X
2. VISAS Excel izklājlapas
X
X
3. VISAS PDF pamācības
X
X
4. Piekļuve IKMĒNEŠA un IKNEDĒĻAS resursiem
X
X
5. VĒRTĪGS ikmēneša ieskats finanšu tirgos
X
X
6. Piekļuve EKSKLUZĪVAI FITI kopienai
X
-
7. BEZMAKSAS piekļuve VISIEM vebināriem
X
-
8. PRIORITĀRĀ piekļuve un ATLAIDE mentoringam
X
-

100%, BEZ RISKA GARANTIJA 30 DIENU LAIKĀ

30 dienu laikā Tev ir iespēja saņemt pilnu kompensāciju par visiem apmācību kursu plāniem, kurus esi iegādājies.
 

FITM
FITM Payment Plans


Finanšu Instrumentu Tirdzniecības Meistarklase (FITM) ir profesionāla līmeņa finanšu instrumentu tirdzniecības apmācību tiešsaistes video kurss. Kursa laikā tiek izklāstīta profesionāļu jeb "gudrās naudas" pieeja - sistemātisks investīciju process, kas palīdz gūt ilgtspējīgu peļņu, pielietojot "Long / Short" metodiku. Ideāls kurss privātiem ieguldītājiem, gan iesācējiem, gan pieredzējušiem privātiem ieguldītājiem, kuri meklē patiesi lietderīgu izglītību, kas palīdzēs apgūt profesionāļu pieeju, stratēģijas un metodes.


FITM ir izstrādāts ar šādu mērķi - sniegt privātiem ieguldītājiem iespēju iemācīties un pielietot profesionālo treideru jeb treideru, kuri pilda kontroles funkciju (pārvalda investoru vai investīciju bankas kapitālu), pieeju, metodes un stratēģijas savos reālos tirdzniecības kontos pie kāda investīciju pakalpojumu sniedzēja, t.i., finanšu brokera.


FITM iekļauj "Top Down" analīzi četrās galvenajās aktīvu klasēs (akcijās, valūtas, izejvielas un obligācijas), ar īpašu fokusu uz akcijām, apvienojumā ar "Bottom Up" analīzi. Kurss ir īpaši vērtīgs privātiem ieguldītājiem, kuri vēlas pielietot profesionāļu pieeju savos tirdzniecības kontos un augstskolu studentiem, kas plāno attīstīt karjeru riska ieguldījumu fondu un investīciju banku nozarē.


Kursa laikā mācītā finanšu tirgus analīzes pieeja sastāv no 75% fundamentālās analīzes un 25% tehniskās analīzes, apvienojumā ar cenas kustības analīzi, riska pārvaldību un rentabilitātes analīzi. Tiek detalizēti izklāstīti makroekonomikas un mikroekonomikas pamatprincipi, kurus ikdienā pielieto profesionāļi, cenas kustības lasīšanas un analīzes metodes, individuālo darījumu un kopējā portfeļa riska menedžments un darījumu statistikas izveide un analīze.

FITI materiāls un kursi ir noderīgi gan treideriem, gan ilgtermiņa investoriem. Principi un metodes, kuras mēs apmācam, uzlabos rezultātu jebkuram investīciju procesam, neatkarīgi no investīciju laika perioda.


Industrijas dalībnieku interešu konflikta rezultātā, kuru privātie ieguldītāji mēdz vienkārši neapzināties, gan fundamentālā, gan tehniskā analīze, kuru uzgrūž privātiem ieguldītiem mediji un pārējie industrijas dalībnieki, tai skaitā pārējie "izglītotāji", ir pilnīgi bezvērtīga un noved pie zaudējumiem privāto ieguldītāju tirdzniecības kontos un maldinoša uzskata par to, kā darbojas pelnošie industrijas dalībnieki - profesionāļi.

bottom of page