Mentoringa programma

 

Palīdzēsim attīstīt Jūsu finanšu instrumentu tirdzniecības prasmes nākamajā līmenī, neatkarīgi no tā,
vai esat iesācējs sfērā, vai investors vai treideris ar ilggadēju pieredzi. Mūsu mentoringa programma palīdzēs katram privātajam ieguldītājam iegūt padziļinātu ieskatu finanšu tirgos, "gudrās naudas" tirdzniecības pieejās un metodēs, kas optimizē un uzlabo tirdzniecības rezultātu.

Ja vēlaties pieteikties mentoringa programmai, spiediet uz zemāk pieejamo saiti un aizpildiet veidlapu. Jums ir jāiekļauj detalizēta informācija par līdzšinējo pieredzi finanšu tirgos un pašreizējo amatu vai profesiju. Tas mums palīdzēs pielāgot programmu Jūsu zināšanām un spējām un panākt rezultātu pēc iespējas ātrāk un efektīvāk.

Mentorings tiek veikts attālināti pēc iepriekš sastādīta grafika. Programmā ir iekļauts Standarta plāns. Programma ilgst 3 mēnešus (12 nedēļas). Komunikācija ar mentoru notiks attālināti reizi nedēļā. Programmas dalībniekam ir jābūt gatavam veltīt 8 līdz 12 stundas nedēļā.


Ja Jūsu pieteikums tiks apstiprināts, Jūs tiksiet informēti par tuvāko pieejamo laiku un cenu. Pēc apmaksas, mēs sazināsimies ar Jums vienas darbdienas laikā un sāksim programmu. Cena pēc pieteikšanās.