top of page
Large Image (11)_edited.jpg

Mentoringa programma

Palīdzēsim attīstīt Jūsu finanšu instrumentu tirdzniecības prasmes nākamajā līmenī, neatkarīgi no tā,
vai esat iesācējs sfērā, vai investors vai treideris ar ilggadēju pieredzi.

 

Mentoringa programma palīdzēs katram privātajam ieguldītājam iegūt padziļinātu ieskatu finanšu tirgos,
"gudrās naudas" treidinga pieejās, stratēģijās un metodēs.

Lai pieteiktos mentoringa programmai, spiediet uz zemāk pieejamo saiti un aizpildiet veidlapu. Jums ir jāiekļauj pēc iespējas detalizētāks apraksts par līdzšinējo pieredzi ar finanšu instrumentu tirdzniecību. Tas mums palīdzēs pielāgot programmu Jūsu zināšanām un spējām un panākt rezultātu pēc iespējas ātrāk un efektīvāk.

Mentorings tiek veikts attālināti pēc iepriekš sastādīta grafika. Programma ilgst 3 mēnešus (12 nedēļas). Komunikācija ar mentoru notiks attālināti reizi nedēļā. Programmas dalībniekam ir jābūt gatavam veltīt 6 līdz 12 stundas nedēļā.

Ko saka mūsu klienti?

Andris S.

Sveiks, Justīn!

12 nedēļu kurss ir noslēdzies un varu teikt, ka esmu pozitīvi noskaņots. Ja pirmās nodarbības vēl lika šaubīties, tad ar katru nākamo nodarbību viss tik palika pozitīvāk. Par pašu kursu kā tādu pirms uzsākšanas, šaubas bija lielas, jo summa nav tā mazākā. Apsverot visu, izlēmu ieguldīt naudu savā izglītībā, savā nākotnē un to neesmu nožēlojis ne mirkli. Kursi deva daudz zināšanu informācijas sameklēšanā, interpretācijā, lai beigās varētu dzimt kāda tirdzniecības ideja. Daudzi varbūt domā, kam man tie kursi, Youtube tak pilns ar info, bet nu ir tā, ka tās lietas, ko esmu uzzinājis no kursa, neesmu redzējis nevienā Youtube video. Un ļoti pozitīva lieta - kursi ir dzimtajā latviešu valodā. Bet nu ar angļu valodu arī ir jādraudzējas. Pozitīvi arī ir, ka visi excel faili informācijas apstrādei ir pieejami un izmantojami tālākai darbībai. Nav pašam nekas jāveido, var tikai pilnveidot savām vajadzībām. Katrā ziņā apgūtās zināšanas man ir iedevušas zināmu pamatu uz kā būvēt savu tirdzniecības karjeru. Ceru, ka pēc gada varēšu jau padalīties ar reāliem cipariem un vēl jo vairāk ceru, ka tie būs pozitīvi.

Novēlu FITI komandai izaugsmi, lai komūna aug liela ar zinošiem "treideriem". 

Cieņā, Andris.

Atsauksmes

Kas tiek panākts mentoringa programmas laikā?

 

Mūsu pilna servisa mentoringa programma sniedz daudz vairāk par sarunām ar mentoru

 

Jūs arī iegūsiet piekļuvi:

  • Privātiem iknedēļas finanšu tirgus pārskata zvaniem un to ierakstiem.

  • Privātai grupai ar citiem apņēmīgiem treideriem un investoriem.

  • Iespēju pieteikties regulārai finanšu instrumentu tirdzniecības darbības rezultātu pārvaldībai, analīzei un ieteikumiem.

  • Ekskluzīviem pasākumiem un atlaidēm visiem FITI produktiem.

bottom of page