top of page
android-chrome-192x192.pngGŪSTI 100% PĀRLIECĪBU PAR SAVU PIEEJU
FINANŠU INSTRUMENTU TIRDZNIECĪBĀ
90 DIENU LAIKĀ

 

Ātrākais veids, kā gūt stabilu peļņu finanšu instrumentu tirdzniecībā ir 1) pilnībā saprast, kā ir uzbūvēta šī industrija un 2) nonākt līdz rentablam tirdzniecības plānam. Finanšu Instrumentu Tirdzniecības Institūts parādīs Tev, kā to izdarīt.

 

Ja Tu vēlies būt pārliecināts par savu pieeju finanšu tirgus, spēt pilnībā kontrolēt savu risku un maksimizēt rentabilitāti... pievienojies mūsu komūnai TAGAD.

PROFESIONĀLĀS APMĀCĪBAS TREIDINGĀ UN INVESTĪCIJĀS
LATVIEŠU VALODĀ!?

Untitled design (18).png
PIEVIENOJIES FITI KOMŪNAI!
STANDARTA CENA €9.99 MĒNESĪ
PILNĪGI BEZ RISKA, ATSAKIES NO ABONEMENTA JEBKURĀ BRĪDĪ
PIRMAIS MĒNESIS BEZMAKSAS
PIEKĻUVE TŪLĪTĒJA
 
TAVI IEGUVUMI NO FITI KOMŪNAS!
Pārliecība savā pieejā
FITI komūnā mēs mācam īsto profesionālo treideru stratēģijas un pieejas, pielietojot kuras, Tu būsi pārliecināts par to ko dari finanšu tirgos.
Jaunas zināšanas
Ja Tu nodarbojies ar finanšu instrumentu tirdzniecību, Tu nedrīksti stāvēt uz vietas – Tev ir konstanti jāpapildina savas zināšanas. Mūsu regulārās apmācības palīdzēs Tev attīstīt un pilnveidot savu tirdzniecības plānu un pieeju.
Atbalstu un attīstības iespējas
Viens no komūnas ieguvumiem ir iespēja brīvi komunicēt ar cilvēkiem – citiem treideriem un FITI mentoriem, kam ir tāds pats mērķis kā Tev. Mēs atbalstam viens otru un attīstāmies kopā.

TU NEATRADĪSI VĒRTĪGĀKU TREIDINGA UN INVESTĪCIJU IZGLĪTĪBU
TEV IR JĀIZMANTO ŠĪ IESPĒJA​

KO TU IEGŪSI?
REGULĀRAS APMĀCĪBAS
KOMŪNAS
ATBALSTU
PADZIĻINĀTA TIRGUS
ANALĪZE
PADOMUS UN PIEMĒRUS
RESURSI –
EXCEL, PDF u.c.
SAVSTARPĒJU KOMUNIKĀCIJU
Large Image (25).png

VISS NEPIECIEŠAMAIS
RENTABLAM TREIDINGAM VIENUVIET

  • Piedalies regulārās tiešsaistes apmācību nodarbībās.

  • Iegūsti piekļuvi padziļinātiem finanšu tirgus apskatiem - aktīvu klašu padziļināta segmentācija; fundamentālo faktoru analīzei; ideju sarakstiem u.c.

  • Mācies no regulāriem padomiem, ieteikumiem un ideju piemēriem.

  • Iegūsti piekļuvi advancētiem informāciju avotiem un resursiem - Excel, PDF u.c.

  • Komunicē ar FITI mentoriem un citiem treideriem un investoriem 24/7.

  • Mācies un attīsties kopā ar citiem treideriem un investoriem.

  • Un vairāk...

Ko saka mūsu klienti?

Andris S.

Sveiks, Justīn!

12 nedēļu kurss ir noslēdzies un varu teikt, ka esmu pozitīvi noskaņots. Ja pirmās nodarbības vēl lika šaubīties, tad ar katru nākamo nodarbību viss tik palika pozitīvāk. Par pašu kursu kā tādu pirms uzsākšanas, šaubas bija lielas, jo summa nav tā mazākā. Apsverot visu, izlēmu ieguldīt naudu savā izglītībā, savā nākotnē un to neesmu nožēlojis ne mirkli. Kursi deva daudz zināšanu informācijas sameklēšanā, interpretācijā, lai beigās varētu dzimt kāda tirdzniecības ideja. Daudzi varbūt domā, kam man tie kursi, Youtube tak pilns ar info, bet nu ir tā, ka tās lietas, ko esmu uzzinājis no kursa, neesmu redzējis nevienā Youtube video. Un ļoti pozitīva lieta - kursi ir dzimtajā latviešu valodā. Bet nu ar angļu valodu arī ir jādraudzējas. Pozitīvi arī ir, ka visi excel faili informācijas apstrādei ir pieejami un izmantojami tālākai darbībai. Nav pašam nekas jāveido, var tikai pilnveidot savām vajadzībām. Katrā ziņā apgūtās zināšanas man ir iedevušas zināmu pamatu uz kā būvēt savu tirdzniecības karjeru. Ceru, ka pēc gada varēšu jau padalīties ar reāliem cipariem un vēl jo vairāk ceru, ka tie būs pozitīvi.

Novēlu FITI komandai izaugsmi, lai komūna aug liela ar zinošiem "treideriem". 

Cieņā, Andris.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI...
Untitled design (19).png
   Kam ir paredzēta šī iespēja?
 
FITI Discord komūna ir paredzēta visiem, kas vēlas gūt kontroli pār savu finansiālo nākotni. Mēs visi esam šīs industrijas dalībnieki, gribam mēs to vai nē. Tev atliek izlemt – vai Tu vēlies būt pelnošais industrijas dalībnieks, vai zaudētājs. 
Untitled design (19).png
   Kāds ir FITI mērķis?
 
Mūsu mērķis ir kļūt par zināmāko finanšu instrumentu tirdzniecības apmācību sniedzēju Latvijā. Mēs zinām, ka konkurence ir vāja, un mēs zinām, pateicoties darba pieredzei industrijā, kas ir nepieciešams Latvijas privātajam ieguldītājam.
Untitled design (19).png
   Ar ko mēs atšķiramies no citiem?
 
Ja esi noskatījies video, kurš ir lapas augšpusē, tad jau esi sapratis, ka mēs liekam uzsvaru pirmkārt un galvenokārt uz to, lai Tu tiešām saproti, kā ir uzbūvēta un kā darbojas šī industrija. Tikai pēc tam Tu vari sākt domāt par to, kā rīkoties, lai gūt peļņu.
Untitled design (19).png
   Vai man būs papildus izmaksas?
 
Lai gūt stabilu peļņu finanšu tirgos, nav nepieciešama maksas platforma, maksas informācijas avoti, laikraksti u.tml. Mūsu apmācībās mēs pieturamies pie resursiem un informācijas, kura ir publiski pieejama visiem.


 
Large Image (27)_edited.jpg

ATTĪSTI SAVAS FINANŠU INSTRUMENTU TIRDZNIECĪBAS ZINĀŠANAS NĀKAMAJĀ LĪMENĪ 
Tu esi pelnījis gūt piekļuvi kvalitatīvām un vērtīgām finanšu tirgus apmācībām.
PIRMAIS MĒNESIS
BEZMAKSAS

Pēc izmēģinājuma perioda €9.99/mēnesī

Large Image (22).png
PIEVIENOTIES TAGAD
bottom of page