Ievadvebinārs finanšu instrumentu tirdzniecībā

Rentablas, kvalitatīvas investīciju un treidinga idejas ar augstu peļņas varbūtību ...


... vai Tavā akciju portfelī tādas ir?
 

Un vēl svarīgāk, vai Tu pats nonāc līdz tām?

Vairums privāto ieguldītāju zaudē naudu. Tas ir nenoliedzams fakts. Galvenais iemesls šai problēmai ir industrijas uzbūve, kuras mērķis ir privāto ieguldītāju bagātības nodošana "gudrajai naudai" un tiem, kuri zina ko dara.

 

Katram industrijas dalībniekam, tai skaitā privātiem ieguldītājiem, ir jābūt savam investīciju procesam. Mūsu darba pieredze industrijā liecina, ka, diemžēl, vairums privāto ieguldītāju mēdz izvairīties no paša darba un meklē "īsceļus", kuri palīdzēs nonākt līdz peļņai.

Lieki piebilst, bet īsceļi neeksistē. Tas ir fakts, kuru citi industrijas dalībnieki slēpj no privātiem ieguldītājiem.


Nepalaid garām iespēju uzzināt, kā nonākt līdz ilgtspējīgai peļņai, kura ir tiešā veidā atkarīga no Tavu investīciju un/vai treidinga ideju kvalitātes.

Par ko būs šis vebinārs?

Vebinārs paredzēts gan iesācējiem sfērā, gan pieredzējušiem treideriem vai investoriem, kuri meklē patiesi vērtīgu finanšu tirgus izglītību, kura palīdzēs nonākt līdz ilgtspējīgai un stabilai peļņai finanšu tirgos.

Vebināra mērķis: informēt dalībniekus par to, kas ir sistemātisks un atkārtojams investīciju process un kā pastāvīgi ģenerēt kvalitatīvas investīciju un treidinga idejas.

Pēc vebināra zināsi:

✅ Kāda ir profesionāļu pieeja.

✅ Kādas ir galvenās privāto ieguldītāju kļūdas.

✅ Kas ir ideju ģenerācija un kā to darīt.

✅ Kā nonākt līdz sistemātiskam un atkārtojamam investīciju procesam.

Kā piedalīties vebinārā?

  • Reģistrējies uz vebināru caur augstāk pieejamo saiti.

  • Vebinārs notiks tiešsaistē, caur Zoom platformu. Lejupielādē to ŠEIT.

  • Vebinārs sāksies 2022. gada 6. janvārī plkst. 18:30.

Lūgums ņemt vērā, ka vebinārs var tikt ierakstīts un materiāls var tikt izmantots Finanšu Instrumentu Tirdzniecības Institūta mājaslapā, YouTube kanālā u.c. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties.