Akciju tirgus perspektīvas 2022. gadam.

Pozicionē sevi peļņai akciju tirgos 2022. gadā.


2022. gads solās būt volatīls un iespēju pilns.
Vai zini, kuras būs galvenās peļņas iespējas akciju tirgos?

2021. gads tiešām bija ļoti pozitīvs vairākām aktīvu klasēm pateicoties akomodatīvām centrālo banku politikām un ievērojamai ekonomiskai aktivitātei.

Taču vienlaicīgi tirgi piedzīvoja dažādas diverģences - "growth" pret "value", FAANG pret vairumu akcijām u.c. Protams, fokuss ir uz nākotni, bet lai patiesi to varētu prognozēt un sagatavoties tai, ir jābūt izpratnei, par to, kas notika līdz šim. 

Noskaidro un precizē svarīgākos trendus un tendences finanšu tirgos, kuras palīdzēs Tev pelnoši darboties akciju tirgos 2022. gadā.
 

2022. gads būs svarīgs ASV ekonomikai un attiecīgi arī globālai ekonomikai. Makroekonomiskie notikumi un tendences, kas var iezīmēties 2022. gadā, noteikts to, kā treideriem un investoriem būs nepieciešams turpmāk strādāt finanšu tirgos.

Par tikai 29 EUR uzzināsi, kā pozicionēt sevi un savu portfeli peļņai akciju tirgos 2022. gadā.

Par ko būs šis vebinārs?

Vebinārs paredzēts gan iesācējiem sfērā, gan pieredzējušiem treideriem vai investoriem, kuri meklē patiesi vērtīgu finanšu tirgus izglītību, kura palīdzēs nonākt līdz ilgtspējīgai un stabilai peļņai finanšu tirgos.

Vebināra mērķis: informēt dalībniekus par to, kādi faktori, trendi un tendences ir jāņem vērā, lai gūt stabilu peļņu akciju tirgos 2022. gadā.

Pēc vebināra Tu zināsi:

✅ Kādi ir galvenie riski akciju tirgiem pašlaik.

✅ Kādi ir galvenie ceļa vēli akciju tirgiem 2022. gadā.

✅ Kā analizēt tekošo akciju tirgus situāciju.

✅ Kā pelnīt no akciju tirgus volatilitātes 2022. gadā.

Kā piedalīties vebinārā?

  • Reģistrējies un veic maksu caur augstāk pieejamo saiti.

  • Vebinārs notiks tiešsaistē, caur Zoom platformu. Lejupielādē to ŠEIT.

  • Vebinārs sāksies 2022. gada 20. janvārī plkst. 18:30.

Lūgums ņemt vērā, ka vebinārs var tikt ierakstīts un materiāls var tikt izmantots Finanšu Instrumentu Tirdzniecības Institūta mājaslapā, YouTube kanālā u.c. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties.