top of page
Large Image (24).png

FINANŠU INSTRUMENTU TIRDZNIECĪBAS MEISTARKLASE

Profesionāla līmeņa treidinga un investīciju apmācību kurss

VIENĀ NODARBĪBĀ TU IEGŪSI ZINĀŠANAS, KURAS 99% NO PRIVĀTIEM IEGULDĪTĀJIEM NEKAD NEIEGŪS!
Large Image (26).png

SĀC DALĪBU PROFESIONĀLA LĪMEŅA TREIDINGA UN INVESTĪCIJU APMĀCĪBU KURSĀ BEZMAKSAS

Iemācies profesionāļu jeb "Gudrās naudas" metodiku un stratēģijas un gūsti 100% pārliecību savā pieejā finanšu tirgos.

Reģistrējies uz tiešsaistes kursa "Finanšu Instrumentu Tirdzniecības Meistarklase" pirmo nodarbību bezmaksas. Šī nodarbība ir pati svarīgākā visā kursā. Tiks pārrunāti obligāti veicamie soļi, uzsākot darbu jebkurā industrijā, tai skaitā finanšu tirgus industrijā.

 
Kad un cikos? Aiznākamo ceturtdien, 20. oktobrī plkst. 18:30.
Kur? Caur Zoom (piekļuves saiti saņemsi dienu un 10 minūtes pirms nodarbības).
 
NODARBĪBĀ MĒS RUNĀSIM PAR:
 
Finanšu tirgus industrijas uzbūvi.
Jebkura saprātīga biznesa persona, uzsākot darbību jaunā industrijā, vienmēr veiks industrijas analīzi un sāks ar industrijas uzbūvi. Tev ir jāzina, kā ir uzbūvēta finanšu tirgus industrija, ja Tu vēlies gūt ilgtspējīgu un stabilu peļņu.

 
Kā darbojas finanšu tirgus industrija.
Finanšu tirgus industrija netika uzbūvēta privāto ieguldītāju labā. Ir būtiski saprast, kādi interešu konflikti eksistē šajā industrijā. Šo interešu konfliktu zināšana Tev palīdzēs izfiltrēt 99% no visas informācijas un fokusēties uz tieši to informāciju, kura palīdzēs pelnīt, t.i., informāciju, uz kuru skatās profesionāļi.

 
Kas ir finanšu tirgus industrijas zaudētāji un uzvarētāji.
Lai gūt stabilu un ilgtspējīgu peļņu finanšu instrumentu tirdzniecībā, nav nepieciešams izgudrot jaunu, līdz šim neredzētu metodi. Kā arī, nav nepieciešams akadēmiskais grāds, $100'000 ieguldījumos, pārdabiskas spējas vai 10 ekrāni. Ir vienkārši jāatdarina uzvarētāju pieeja.
 
Kā atdarināt uzvarētāju pieeju.
Vispirms, mums ir jānoskaidro, kas ir industrijas uzvarētāji. Šo mēs izdarām pirmajos soļos. Visā finanšu tirgus industrijā ir viens konkrēts industrijas dalībnieks, kura mērķi un profils visvairāk atbilst privātiem ieguldītājiem.


 


Reģistrējies uz nodarbību

Paldies par reģistrāciju!

bottom of page